Adélka: Odvaha, nebo šílenství?

Postava modelky, oblečená jako ze žurnálu, make-up vždy bez sebemenší chybičky a k tomu provokativní úsměv osmnáctky, která ví, že jí svět leží u nohou. Nikoho by nenapadlo, že z téhle slečny se stane ještě před maturitou maminka.

Boží jeřáb

Znáte japonskou legendu o papírových jeřábech (origami)? Slibuje tomu, kdo jich složí 1000, že se mu splní jakékoli přání. Tento papírový jeřáb se stal symbolem míru po té, co je malá holčička Sadako Sasaki, která byla vystavena radiaci při výbuchu…

Pojď na pouť!

Ten pocit, když putujete.. Znáte to? Mám moc ráda poutě. Nebylo tomu vždycky tak..

Dámská jízda

Občas začne vysychat citová nádrž. To pak vyrážíme na dámskou jízdu, já a Eliška, máma a dcera. Dnes v expresním provedení, víc nám okolnosti nedovolily.

„Mystické půlhodiny“

Poslední dobou si mě Bůh hodně přitahuje k sobě.

Se slzami v očích

O rozchodu manželů a opuštění životního údělu manžela/manželky bylo napsáno mnoho slov. Přináším osobní výpověď jedné ženy, sdělení její zkušenosti při řešení problému s Bohem. Možná pro vás její pochopení Božího sdělení bude...neobvyklé. Přeci koho…

Hranice pomoci

Stalo se mi to minulý týden. A stává se mi to v životě vlastně pravidelně. Můj příspěvek nemá žádnou extra pointu, spíš by mě zajímala vaše zkušenost.

Dva na vše ... kromě víry

Zdroj obrázku: freeimages.com "Jsme dva, dva na všechno, na lásku, život, na boj i bolest, na hodiny štěstí. Dva na výhry i prohry, na život a na smrt - DVA!" napsal kdesi Karel Čapek.

Copak to nevíte?

Je věčnost "až někdy"? Nebo je reálně přítomná tady, jen to její "teď" je jiné a nehmatatelné v našem chápání omezeném časem? A co to vůbec je? Marně se snažím alespoň zahlédnout nějaký náznak, který by napověděl.

Výběr z OUR-LIFE-STYLE

V prvom májovom týždni sa môžete denne tešiť na výber toho najlepšieho z jednotlivých rubrík. Nebrali sme pri ňom v úvahu čísla čítanosti, počet "páči sa mi to", ani počet komentárov, ale skôr obsahový charakter článkov tak, aby čo najlepšie…

« novější 1 19 38 51 52 53 54 55 56 57 74 starší »